Dell Plus 14 inch FHD+ (2-in-1) Touchscreen Intel Core Ultra 7-256V 16GB Memory 1TB SSD Windows 11 Home LDB04250-7137BLU-PUS
1,195.00 USD
Dell Plus 14 inch FHD+ (2-in-1) Touchscreen Intel Core Ultra 7-256V 16GB Memory 1TB SSD Windows 11 Home LDB04250-7137BLU-PUS
- Processor: Intel Core Ultra 7 256V
- RAM: 16GB DDR5 RAM
- Storage: 1TB SSD NVMe
- Graphics: Integrated Intel Graphics
- Display: 14″
- OS: Windows 11
8
People watching this product now!
SKU:
LDB04250-7137BLU-PUS
Categories: Business, Convertible
Description
Dell Plus 14 inch FHD+ (2-in-1) Touchscreen Intel Core Ultra 7-256V 16GB Memory 1TB SSD Windows 11 Home LDB04250-7137BLU-PUS
| Specification | Details |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Series | Plus |
| Product Type | 14″ Copilot+ Laptop |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V |
| Processor Series | Intel Core Ultra 7 Series 2 |
| AI Features | Copilot+ PC |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB SSD |
| HDD | No |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Graphics Type | Integrated Card |
| Screen Size | 14″ |
| Display | FHD+ |
| Resolution | 1920 × 1200 |
| Color | Ice Blue |
Additional information
| Brand | Dell |
|---|---|
| Processor | CORE ULTRA 7 256V |
| Display | 14″ FHD |
| Graphics | Intel Graphics |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| OS | Windows 11 |
